News

NAJNOWSZE WPISY
15
Maj 2019

Rekolekcje dla studentów

Niektórzy rozpoczęli już sesje, na innych te zmagania dopiero czekają. Z kolei maturzyści mierzą się z całym szeregiem egzaminów dojrzałości.

Niemniej warto na chwilę zatrzymać się i przeczytać poniższe zaproszenie.

Rekolekcje studenckie w tym roku będą w terminie 2-9 września 2019r. Miejsce tradycyjnie Zakopane. Koszt 200 zł. Poprowadzą je o. Stefan (Moderator prowincjalny FMO) oraz o. Herbert (główny wychowawca braci kleryków w seminarium).

TEMATYKA? Szeroko rozumiana współczesność. Na rekolekcjach zostaną ponazywane i omówione współczesne trendy w kulturze i światopoglądy, którymi kieruje się obecnie świat. Uczestnik pozna jakie wartości promuje współczesne społeczeństwo. Następnie w świetle Ewangelii zostaną one ocenione oraz każdy uczestnik będzie mógł przyjrzeć się na ile jest nimi przesiąknięty.

Pomoże w tym pewien sześcioodcinkowy serial (Producent BBC).

Losy jego bohaterów precyzyjnie wprowadzają widza w problematykę współczesnych dylematów moralnych i nie tylko.  Codziennie do obejrzenia będzie jeden odcinek, po którym zapewne rozwinie się zaciekła dyskusja. Uczestnicy przygotowani konferencjami będą mogli spróbować samodzielnie rozwiązać problemy, wobec których bohaterowie serialu byli bezradni.

Oczywiście nie zabraknie  czasu na górskie wędrówki.

To wszystko czeka na Was. Zapisy do 11 sierpnia. Planując wakacje uwzględnij ten czas 😉

 

UWAGA – Promocja:

Dla studentów i tegorocznych maturzystów, którzy chcieliby jechać na rekolekcje i jednocześnie będą brali udział w oazowych rekolekcjach FMO, jest przewidziana zniżka w wysokości 50 zł (zatem koszt całości to 150 zł).

 

INFORMACJE O ZAPISACH:

W celu zgłoszenia swojego udziału należy wykonać trzy proste kroki:

  1. Uzupełnić i wysłać znajdujący się poniżej formularz.
  2. Wpłacić zaliczkę w wysokości 50 złotych do 11 sierpnia na podane  konto: 26 1600 1013 1847 8455 6000 0018 Zakon Braci Mniejszych, 31-069 Kraków, ul. Bernardyńska 2. Tytuł przelewu: Rekolekcje dla studentów, imię i nazwisko.
  3. Przyjechać do Zakopanego z uzupełnioną kartą uczestnika. Karta do pobrania znajduje się tutaj: Karta studenckie 2019

Imię

Nazwisko

Data urodzenia

Adres zamieszkania

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Zaznacz poniższe pola i wyślij zgłoszenie:

Zgłaszam swój udział w Rekolekcjach dla studentów

 

Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *